Hikayemiz

42 yıllık tecrübeDÜN GİBİ

1976 yılında Çağın Elektrik adıyla Mehmet R. SUMMAK tarafından Bursa’da kurulan ve 2005 yılında Çağın Elektromarket San. ve Tic. Ltd. Şti. adını alan firmamız, yurt çapında sektöründe lider firmalardan biri olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Firmamız 5500 m2 kapalı alanda ve 5000 m2 açık alanda geniş ürün yelpazesi ve zengin stok durumu ile birçok malzemede derhal teslim olarak sizlere en iyi, en hızlı hizmeti vermeyi hedeflemektedir ve bu alanda çalışmalarına devam etmektedir.

Ürün ve marka çeşitliliğine önem veren firmamız, stoklarında bulundurduğu enerji kabloları (pvc , helojen free , orta gerilim … ), zayıf akım kabloları ( data , koaksiyel , telefon , yangın ve haberleşme …) , hermetik tip trafo (50 kVA’dan 2500 kVA’ya kadar ), şalt –kompanzasyon ürünleri, kablo kanalları, kablo aksesuarları (pabuç, başlık, ekmuf…) , aydınlatma ürünleri, orta gerilim malzemeleri, pano malzemeleri gibi elektrik malzemelerinin yanı sıra özel dizayn gerektiren kablo, hücre, trafo, armatür, pano gibi malzemeler ile ilgili de siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap verebilmektedir. Aydınlatma direkleri, beton direkler, topraklama malzemeleri, trafo tesisat malzemeleri, orta gerilim elektrik malzemeleri (parafudr, röle, askı-gergi takımları, havai hat iletkenleri, havai hat izolatörleri, orta gerilim sigortaları, kesicileri ayırıcılar… ) satışını yaptığımız malzemeler arasında yer almaktadır. Kaliteli hizmet ve kaliteli ürün anlayışını benimseyen Çağın Elektromarket, bayiliğini yapmış olduğu firmalardan birincilikler dahil olmak üzere, almış olduğu ödüllerle sektördeki önem ve kararlılığını kanıtlamıştır.

Misyonumuz; ticari ahlak, kanunlar ve değerlerimiz çerçevesinde, teknolojiyi ve sektörümüzdeki yenilikleri takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, ülke ekonomimize katkıda bulunmak ve bütün bu hizmetleri sunarken doğaya saygılı olmaktır.Kaliteli hizmet ve kaliteli ürün anlayışını benimseyen Çağın Elektromarket, bayiliğini yapmış olduğu firmalardan birincilikler dahil olmak üzere, almış olduğu ödüllerle sektördeki önem ve kararlılığını kanıtlamıştır.

0

Projelerimiz

0

Ödüllerimiz

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER

Endüstriyel ürünler ve sistemlerde kalite ve tecrübemiz, ihtiyaçlarınıza mükemmel çözümleri, yenilikçi alt yapımızla teknolojiji yakından takip ederek sizlere sunmak öncelikli işimizdir.
+90 224 441 24 50 İletişim